KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouacher 6068376

nr 606 8376

Gouacher

4 st, signerade BM, 31x22

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 17:17:20