KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouacher 6068376
nr 606 8376
Gouacher
4 st, signerade BM, 31x22
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 17:17:20
550 kr
350 kr
450 kr
550 kr
600 kr